O firmie

Dzień Dobry! Nasza rodzinna firma ma już prawie 25 lat doświadczeń w projektowaniu i obsłudze realizowanych inwestycji. Dzięki mocnemu nastawieniu na pełne zaspokojenie potrzeb Inwestorów oraz temu, że nasz zespół projektowy składa się od lat tylko ze sprawdzonych architektów, konstruktorów, instalatorów sanitarnych i elektrycznych, drogowców, geodetów, geologów oraz rzeczoznawców gwarantujemy wysoki poziom świadczonych usług.

Przy projektowaniu stosujemy techniki komputerowego opracowania wykorzystując legalne oprogramowanie. Poza obowiązkowymi ubezpieczeniami OC od odpowiedzialności z tytułu wykonywania samodzielnych funkcji w budownictwie, jakie mają członkowie naszego zespołu, na kwoty min. 50 tys. euro - co roku dla naszej firmy odnawiamy w PZU dobrowolne, dodatkowe ubezpieczenie OC na kwotę 0,5 mln zł.

Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę wszystkich etapów inwestycji: doradztwo, projekty koncepcyjne, architektoniczno-budowlane, techniczne, wykonawcze, uzgodnienia wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę, nadzór autorski.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

architekt Wioletta Kmita